Centrum Harmony

Mentoring, Regresná terapia, Poradenstvo, Alternatívna medicína

Harmony Candles

RUČNE ROBENÉ AROMATERAPEUTICKÉ SVIEČKY –
z PALMOVÉHO VOSKU a s KVALITNÝMI ÉTERICKÝMI OLEJMI

Aromaterapia je preventívnou terapiou. Jej hlavným cieľom je posilnenie obranyschopnosti tela. Je vynikajúcim doplnkom v mnohých oblastiach liečby. Tieto sviečky sa vyrábajú z palmového vosku s pridaním 100%-ných éterických olejov, ktoré umožňujú človeku hlboké uvoľnenie, čím sa v tele môže naštartovať samoliečebný proces.
Okrem toho sviečky prinášajú pozitívnu energiu do vašich domovov, presvetlia aj ten najtmavší kútik v priestore. Vytvoria u vás pozitívnu atmosféru, povznesú ducha a zbavia vás stresových myšlienok.

„HARMONY CANDLES“

ESSENCE OF PURE SPIRIT

1.) Sviečka sa používa na očistenie priestoru a človeka od ťažkých energií vďaka vzácnym éterickým olejom, ako napr. kadidlo, myrta, šalvia….
2.) Podporuje pozitívnu energiu
3.) Očisťuje telo aj myseľ
4.) Pomáha pri duševnej únave, nervovej slabosti

 

 

RELAX

1.) Sviečka RELAX obsahuje levanduľu a ylang-ylang, ktoré majú priaznivý vplyv na nervový systém
2.) Levanduľa pomáha pri bolesti hlavy, migréne, chrípke, nespavosti, má priaznivý vplyv pri znížení krvného tlaku, uvoľňuje celý organizmus
3.) Ylang-ylang tiež upokojuje myseľ, harmonizuje, odstraňuje bloky, pomáha pri búšení srdca a podobne

 

GREEN POWER

1.) Sviečka pod názvom „Zelená sila“ alebo „Rýchla pomoc“ v prvom rade pôsobí na dýchacie cesty, mierni bolesti hlavy, pôsobí na astmu, pri vyčerpaní podporuje koncentráciu, zlepšuje náladu…
2.) Obsahuje eukalyptus, mätu kučeravú, šalviu a zelené jablko. Mäta kučeravá má dobrý vplyv na vykašliavanie, stimuluje nervy a mozog, pomáha pri nevoľnosti

 

ANGEL THERAPY

1.) Sviečka „Anjelská terapia“ pomáha naladiť sa na anjelov. Očarujúca vôňa magnólie, myrty a jazmínu vytvorí anjelské prostredie vo vašich domovoch. Anjelská terapia vo vás vytvorí harmóniu, uvoľní organizmus, ukľudní myseľ a pomáha pri meditácii.

 

 

 

LUXURY

1.) Sviečka „Luxury“ so svojimi éterickými olejmi posilňuje, je vhodný proti depresii, pomáha pri tráviacich problémoch, dodáva energiu …
2.) Obsahuje rozmarín, pomaranč, mandarinku… má teda ľahkú, príjemnú citrusovú arómu.
3.) Zlepšuje náladu, povzbudzuje, osviežuje, pôsobí antisepticky, pomáha pri únave a vyčerpaní, a pri učení sa.

 

ORIENTAL

1.) Éterický olej santalové drevo je účinný pri liečbe kašľa, bojuje s vírusovými infekciami, zlepšuje pamäť a podporuje sústredenie tým, že človeka zbaví napätia, stresu a úzkosti. Pomáha pri úzkosti, strachu, strese, nepokoji. Podporuje pozitívne myslenie. Pomáha pri meditácii, lebo uvoľňuje organizmus.

 

 

BALANCING OF CHAKRAS

1.) Sviečka pozostáva zo siedmych farieb (teda z farieb čakier, alebo energetických centier). Každá jedna vrstva obsahuje osobitné éterické oleje, ktoré zodpovedajú danej čakre a ktorú aj uvoľnia. Všetky vône však so sebou dokonale harmonizujú.
2.) Sviečka uvoľní bloky v oblasti jednotlivých čakier, zharmonizuje ich, čím vytvára pokoj, kľud a rovnováhu aj vo vnútri človeka.

 

 

KONTAKT:

www.centrumharmony.sk
mail: centrumharmony@gmail.com
mobil: 0907 610 016

 

Leave comment