Centrum Harmony

Mentoring, Regresná terapia, Poradenstvo, Alternatívna medicína

Praktické skúsenosti

 

Rain Soul – prírodný nápoj plný antioxidantov

Je dôležité, aby sme sa naučili čítať zo znamení, tie sú pre nás veľmi dôležité !!!!!

Myslím si, že každého zaujímajú predovšetkým výsledky a až potom zloženie. 

Úryvky zo skúseností

1. 9 mesačné dieťa s príznakom ekzémov po celom tele.
Rodičia boli smutní, lekár chcel predpísať malému steroidy. Na vonkajšok bol použitý olej a vnútorne Rain Soul na posilnenie imunity a potlačenie zápalu.
Malému sa Rain Soul rozdelil približne na 2 dni 1 sáčok. Sáčok bol rozdelený na 6 čajových lyžičiek. Už po 10 sáčkoch Rain Soulu boli rodičia šťastní, že je dieťa si z 99% bez príznakov choroby. Potom použili ešte 10 sáčkov Rain Soul a dnes sú už bez príznakov detského ekzému!!! A steroidy neboli použité.
 
 
2. 2-3 ročné dieťa – takýchto prípadov bolo oveľa viac. Príznačne je škôlka dobrým priestorom pre šírenie nepríjemných choroboplodných zárodkov. Toto nie je problém, pretože to posilňuje imunitný systém. Mechanizmus pôsobenia je nasledovný – dieťa ochorie, jeho organizmus si vypracuje svoj vlastný obranný mechanizmus a najbližšie už bude bojovať proti chorobe efektívne. S čím mali najviac problémov bola verzia: zvracanie – hnačka – soplíky – škaredý kašeľ – horúčka. Tu vstupuje do obrazu Rain Soul. Problémom je, že neexistuje mimoriadne účinná forma prípravkov efektívne podporujúca imunitný systém u malých detí. Samotný Rain Soul posiľňuje imunitný systém už u bábätiek až v takej miere, že sa dieťa už oveľa skôr postaví na nohy. Nerieši prejavy, ale samotný problém!!!
 
V prípade silného a škaredého kašľa: Denná spotreba 2-3 sáčkov a po prvých 3 sáčkoch silný kašel sa zmierňuje a na 3.-4. deň úplne prestáva (takto použijúc je predávkovanie nemožné). Pre silné soplíky to platí rovnako.
 
V prípade horúčky: V Rain Soule sa nachádzajúci čierny kmín je veľmi silným prostriedkom na zníženie zápalu a utíšenie bolesti. Typicky môže byť horúčka sprevádzaná reumatickou bolesťou. Táto bolesť použitím Soulu mizne.
 
Hnačka alebo zvracanie: Choroboplodné baktérie nemajú radi Soul. Má totiž silný účinok pri zabíjaní baktérií a dlho zostáva aj v črevách (forma Soulu je tekutá, na jemno pomleté semienka). Toto je veľmi dôležité, keďže pri týchto príznakoch nastáva veľký nedostatok živín. Tento prípravok pomáha odstrániť tento nedostatok. Toto platí samozrejme aj pre dospelých, napríklad aj v pooperačných stavoch je to vynikajúca pomôcka.
 
3. 35 ročný dospelý – muž so silnou obezitou, ktorý mal problémy aj s pľúcami, problémy s permanentnou influenzou, od detstva opakujúci sa ekzém. Po vyskúšaní Soulu mal nasledujúce výsledky: prvý deň (denne 2 sáčky) mal taký pocit, ako keby sa mu telo rozhorelo, a potom sa upravil krvný tlak, dostal viac síl a bol pokojnejší. Po týždni sa enormne zlepšil stav pľúc a postupne mizla aj influenza. Zlepšilo sa aj trávenie a postupne sa strácal aj ekzém. Teraz ho už netreba presviedčať o užívaní Rain Soul. Rozhodol sa pre zdravie.
Dole uvedený obrázok nemá súvis s hore uvedeným prípadom.
 
 
 
Svrab je rovnako nepríjemný.
 
 
4. 36 ročná štíhla dáma – problémy s trávením, žalúdočné problémy, akútny nedostatok železa. Pred užívaním Soulu mala depresie, stavy bez energie, často bola bez nálady. Po začatí užívania sa začala cítiť plná energie, silnejšia, veselšia. Napäto očakáva ďalšie pozitívne výsledky!
Obrázok súvisí s inou osobou.
 
 
 
 
Na konci textu si môžete prečítať ďalšie príbehy, ale nezabudnime na to, že je dôležité vedieť aj to, z čoho sa skladá Soul. Preto si preítajte aj túto časť textu. Oplatí sa tomu venovať trochu času.
 

Ak by ste si už chceli kúpiť takýto prípravok, môžete sa informovať, ale môžete to urobiť aj samostatne, cez tento link:RAIN SOUL REGISZTRÁCIÓ
 
 
 
 
 
Informácie o produkte
 
Kvôli syntetickým jedlá a neprevidelnému, resp. nesprávnemu stravovaniu prichádzame k nedostatku esenciálnych mastných kyselín , čo spôsobuje veľa problémov. Naše zdravie v tomto uponáhľanom svete ohrozuje veľa rizikových faktorov, ktoré napomáhajú vytváraniu voľných radikálov ( citujem: „Antioxidanty znamenajú rozdiel medzi životom a smrťou pri boji proti voľným radikálom! Lester Packer MD. Phd ) ich úloha je v organizme jednoducho zázračná” a tieto voľné radikály sa nekontrolovane množia. Následkom toho sa na bunečnej úrovni objavia poškodenia, zápaly, ktoré naštartujú v organizme nebezpečné a škodlivé procesy. Jednoduchou prevenciou môže byť denná spotreba jedného jediného sáčku RAIN SOUL, ktorý je tekutým koncentrátom a prirodzeným antioxidantom.
 
SOUL môže vo veľkej miere zlepšiť náš zdravotný stav, pravidelnou dennou spotrebou môžeme chrániť náš organizmus od škodlivých účinkov a napomôcť proti vytvoreniu menších-väčších chorôb . Ako koncentrát obsahuje v sebe účinné antioxidanty, čiže používaním dokážeme udržať na uzde voľné radikály. 

Krvné testy


Hodnota 1 dávky Soul ORAC je 5 238.
 
 
Zložky SOULu:
 

 
 
 
 
 
 

Miért választottad a Soul-t?


Objednávka tu : cez nasledujúci linkREGISTRÁCIA RAIN SOULu
Keby ste si chceli kúpiť tento produkt, môžete to urobiť aj samostatne pod nasledujúcim odkazom REGISTRÁCIA RAIN SOULu

Ako použiť Rain Soullal v KOZMETIKE?


 

 
Objednávka Soulu: cez nasledujúci odkaz REGISTRÁCIA RAIN SOUL

Keby ste si chceli kúpiť tento produkt, môžete to urobiť aj samostatne, cez nasledujúci odkaz REGISTRÁCIA RAIN SOULu

 


Kontaktné údaje na nás nájdete pod voľbou Kontakt


Zdroj:

V.Péter Viktória http://www.egeszseg-klinika.hu/a_mag_emesztheto_tapanyagokban_gazdag_k

Leave comment