Centrum Harmony

Mentoring, Regresná terapia, Poradenstvo, Alternatívna medicína

Často kladené otázky

 

Unikátny prípravok MOKŠA ELIXÍR na princípe homeopatie a kvetinových esencií postupne čistí naše emocionálne bloky, vráti nás do nášho centra, prispieva k navýšeniu sebauvedomeniu, zvyšuje vibračnú úroveň tela i ducha. Automaticky nám vráti zdravie, duševnú pohodu, rovnováhu, zdravé medziľudské vzťahy, hojnosti a nový pohľad na vlastný život.

 

 

 

Často kladené otázky

 

O MOKŠA ELIXÍRI:

 

1. Kto môže užívať Mokša Elixír? Od koľkých rokov ho možno užívať?
Elixír môže užívať každý. Neobsahuje alergény. Je zložený výlučne
z prírodných látok. Neobsahuje žiadne prídavné zmesi, farbivá, arómy, ani technologické prípravky. Do 5 rokov je odporúčaná denná dávka 3-4 kvapky, od 5 rokov sa môže užívať 10 kvapiek.

 

2. Môže škodiť obsah alkoholu v Mokša Elixíri ?      
Nemôže. V Elixíri sa nachádza len také minimálne množstvo alkoholu, koľko zabezpečuje stabilitu rozpúšťania esencii pri výrobe. Takéto množstvo alkoholu je bezpečné a môžete ho nájsť v akomkoľvek lieku, kloktadle, alebo inom prípravku. Aj malé deti môžu užívať také zanedbateľné množstvo alkoholu, ktoré nevykážu testery dychu pre vodičov a ani krvné testy.

 

3. Je Mokša Elixír homeopatický prípravok?   
Mokša Elixír nie je homeopatický prípravok, ale je vytvorený na homeopatických výrobných princípoch. Nie je dôvod dodržiavať pravidlá platné pri homeopatických prípravkoch, ako napr. nesmú sa používať s mentolovými prípravkami. Pri užívaní Mokša Elixíru si môžete umývať zuby mentolovou zubnou pastou, alebo môžete používať mentolový krém, púder.

 

4. Môže sa užívať Mokša Elixír popri liekoch?
Mokša Elixír sa bez výhrad môže užívať popri akýchkoľvek liekoch, odporúčame však vynechať aspoň 20 minút medzi užitím lieku/liekov
a Elixírom.

 

 

Leave comment