Centrum Harmony

Mentoring, Regresná terapia, Poradenstvo, Alternatívna medicína

Ako prečistiť dom / byt od nepríjemných energií?

Ako iste všetci vieme, všetko okolo nás je energia. Vieme to aj z fyziky. No okrem toho, čo sme sa učili v škole, sú určité energie, ktoré nás obklopujú neustále. Tie energie môžu byť pozitívne, ale aj negatívne. Veľa ľudí cíti práve vo svojom byte tú negatívnu energiu. Čo s tým urobiť? Existuje jedna jednoduchá technika, ktorú mi raz odporučil jeden naozaj výnimočný človek (kňaz). Vezmime kuchynskú soľ, ktorú treba rozsypať (napr. jednou polievkovou lyžicou) do každého kúta v byte, a to v každej jednej miestnosti (rátajú sa tu aj kúpeľňa, toaleta). Keď budete sypať soľ do kútov, treba pri tom hovoriť, že nech všetko, čo je negatívne, čo tam nepatrí, nech odíde. Soľ treba takto nechať pôsobiť minimálne dve hodiny tak, že nikto nesmie byť počas tých dvoch hodín v byte. Potom, keď sa vrátite domov,

soľ treba povysávať a celý sáčok z vysávača vyhoďte mimo bytu, ale aj mimo pozemku (najlepšie je to vysypať niekam do vody). Keď to urobíte, zapáľte doma jednu bielu sviečku a nechajte horieť minimálne 3 hodiny. Ak máte doma svätenú vodu, môžete aj s ňou prejsť trošku po byte.

(Ak máte v rohu nejaký veľký nábytok, nie je nutné ho odtiahnuť, stačí dať soľ pred skriňu.)

V každom prípade odporúčam urobiť takúto očistu, ak napr. bábätko v byte nevie spať v noci, alebo veľa plače, keď Vy máte nepríjemné pocity a niekedy v noci máte až strach, alebo keď zomrie v rodine niekto, aj keď nie v tom byte.

Takáto očista dokáže staré energie trošku rozhýbať a negatívne odstrániť z bytu. Mali by sme ju urobiť aspoň dvakrát do roka.

(c) 2013 Autor: Eva Fabianova Všetky práva vyhradené!

Leave comment